top of page

ПЕРУ:

(Ліма-Куско-Пуно - Колкінскій Каньон- Арекіпа - Наска- Paracas-Ліма)

13 днів / 12 ночей

1 день ЛІМА

Прибуття в Ліму в а / п Хорхе Чавес. Зустріч і трансфер в готель. Розміщення в готелі 4 * "San Agustin Exclusive".

 

2 день ЛІМА                                  

Сніданок - шведський стіл. Оглядова екскурсія по Лімі. Починаємо екскурсію з Раєна Мірафлорес, відвідини Парка Закоханих, панорамне відвідування Уака Пуяна, Оливкового парку, Уака Янамарка, старовинних колоніальних садиб. Продовжуємо екскурсію по історичному центру міста - огляд собору Сан-Франциско, Центральної Площі, площі Caн Maртін ... Додатково пропонуємо відвідати музей Золота, в якому зібрані скарби инкской і доінкськи епох і чудова колекція зброї $ 30. Додатково пропонуємо Увечері о 07:30 годин, Водяний Магічний Тур на найбільший комплекс фонтанів світу в парку міста Ліма, який потрапив в книгу рекордів Гіннеса !!!!. З струменями води які піднімаються до 80 метрів, і з 12 кібернетичних фонтанів $ 15.

Обід. Відвідування готелів 3, 4, 5 * за бажанням.

Розміщення в готелі "San Agustin Exclusive" 4 *

                                                                        3 день  КУСКО

Сніданок. Переїзд з готелю в аеропорт. Переліт в Куско. Прибуття, зустріч в аеропорту Куско і трансфер в гостініцy 4 * «Dorado» .Небольшой відпочинок. Оглядова автобусна екскурсія по Куско. Відвідування архітектурних комплексів: Фортеця Саксаіуаман, храм Кенко, фортеця Пука-Пукара і храм води Тамбомачай. Після екскурсії повернення в місто. Національний вечерю з фольклорною програмою. Повернення в готель 4 * "Dorado".                                                   

 

4 день    КУСКО / МАЧУ ПІКЧУ / КУСКО                                  Після сніданку трансфер на залізничну станцію. Переїзд на поїзді в м Агуас Каліентес. Потім підйом на автобусі в Загублений Місто Інків - Мачу-Пікчу, який вважається найпотужнішим енергетичним центром Південної Америки. (Мачу-Пікчу був відкритий американським істориком Хаїро Бінгама в 1911р). Екскурсія з гідом. У другій половині дня - спуск в Агуас Кальентес. Обід в ресторані національної кухні «El MAPI". Потім, вільний час для придбання сувенірів і повернення на поїзді в Куско. Прибуття, зустріч і трансфер в готель 4 * "Dorado".

5 день  ЛІМА / КУСКО/  (Священна Долина Інків)                       

Сніданок. Вільний час в Куско. Відвідування готелів 3, 4, 5 * в Куско.

Додатково, Для бажаючих, екскурсія в Священну Долину Інків. $ 80. Відвідування художньої ярмарку в містечку Писак (тут можна придбати вироби народних промислів - кераміку, килими, сувеніри, вироби зі срібла та шкіри.) Відвідування ЗОО центру «Ауанаканча» де туристи милуються і беруть участь в годівлі таких чарівних тварин як Лами, Альпаки, Ванака і Вікуньї. Знайомляться з процесом вироблення і натурального фарбування вовни. Огляд археологічного комплексу Оянтайтамбо. Обід шведський стіл в ресторані національної кухні, "Muña". Повернення в Куско.

Розміщення в готелі "Dorado" 4 *.

                      

6 день   КУСКО / ПУНО                                                Завтрак. Переезд на туристическом автобусе в город Пуно. По пути остановки: Пикильякта, Capilla Sicstina de America, Андагуаилильяс, Ракчи. Обед шведский стол в местечке Сикуани. Следующие остановки: Ла Рая (4400 метров над уровнем моря) и Пукара. Примерное в 17.00 — приезд в Пуно (г.Пуно расположен на берегу озера Титикака, которое считается самым судоходным высокогорным озером в мире. Именно на озере Титикака Тур Хейердал построил свой знаменитый тростниковый плот «Кон-Тике»).    Размещение в отеле 3+* «Tierra Viva».  Посещение гостинниц 4* и 5* по желанию

 

7 день  ПУНО / ОЗЕРО ТІТІКАКА                                       

Сніданок. Трансфер в порт. Екскурсія на Плавучі очеретяні острови Урос - це більше 40 рукотворних островів, створених індіанцями з племені Урос з тростини, що росте на озері. Тут ви дізнаєтеся про історію островів і його народу. Чи зможете придбати численні сувеніри та покататися на тростинному кораблі.

Триває наша екскурсія углиб озера Тітікака на острів Такіль. Острів знаменитий своїми етнічними культурними цінностями - населення острова зберігає старовинні традиції, особливо це стосується ткацтва. За ткацьке мистецтво острів був проголошений «Шедевром усної і нематеріальної спадщини людства» ЮНЕСКО в 2005 році. Обід на острові. Повернення в Пуно.

 

8 день ПУНО КОЛКА                                                     Сніданок. Переїзд на комфортабельному автобусі в Колкінскій каньйон - найглибший і найкрасивіший у світі. Ніч в готелі «Refugio» 4 *. Вечеря.         

9 день КОЛКА / АРЕКІПА

Рано вранці відвідування оглядового майданчика Крус Дель Кондор, звідки відкривається незабутній вид на каньйон, на дні якого на глибині 1200 м протікає річка Колка. Спостереження за польотом могутнього кондора. Обід. Переїзд в Арекипу .. Відвідування готелів 3, 4, 5 * в Арекіпа за бажанням. Ніч в готелі «San Agustin posada de Monasterio» butik                                            

10 день АРЕКІПА / НАСКА                                               

Сніданок. 9.00 Екскурсія по Арекіпа з відвідуванням монастиря Санта Каталіна, центральної площі, католицьких соборів і оглядового майданчика Янауара. У призначений час переїзд на автобусну станцію. О 13.30 Переїзд Арекіпа - Наска на комфортабельному спальному автобусе.Обед в автобусі. (Місто Наска заснований іспанцями 1591г., Розташований в прибережній пустелі Наска. Пустеля Наска знаменита гігантськими малюнками із зображеннями тварин, людини і геометричних фігур, які можна побачити тільки з висоти пташиного польоту).

Bстреча в аеропорту і трансфер до готелю «Alegria» 3 *. Ніч в остінніце.

 

11 день  НАСКА /  ПАРАКАС

Сніданок в готелі. Переїзд в аеропорт. Політ над Лініями Наска. Переїзд Наска - Paracas (Півострів Паракас є державним заповідником, завдяки природному багатству і археологічної цінності). Розміщення в готелі «San Agustin Paracas 4 *». Вечеря. Вільний час.                                

12 день ПАРАКАС                                                          Сніданок. 8:00 - Екскурсія на острови Балестас, маленькі Галапагоси, На островах живуть морські котики, альбатроси, баклани, пінгвіни. Звідси можна побачити знаменитий «Канделябр» (гігантський малюнок на скелі). Обід. У другій половині дня переїзд в Ліму на комфортабельному автобусі.

Розміщення в готелі «San Agustin Exclusive».

 

13 день ЛИМА                                                            Сніданок. Трансфер в аеропорт.

Ціна програми з російськомовним гідом:

1 людина у двомісному номері DWB / TWB - 113285,00 грн.

одномісне розміщення SWB - 125297,00 грн.

група не більше 20 осіб.

Можливе продовження 1 ночі в Паракас з сніданком 4119,00 грн. за кімнату.
 

*ціни можуть змінюватись.

 

У вартість програми входить:

Міжнародний авіапереліт Київ-Ліма-Київ

Внутрішні авіаперельоти Ліма-Куско

Медичне страхування

Харчування згідно з програмою

Екскурсії з російськомовним перекладачем відповідно до програми.

Спальний денний автобус Aрекіпа-Назка, Паракас, Ліма.

Залізничний квиток клас Expedition

Політ над лініями Назка

У вартість програми не входить:

Додатково оплачується:

Вхідний квиток в національний парк Назка $ 10

Вхідний квиток в національний парк Паракас $ 6

Оплата багажу від $ 150

bottom of page