top of page

ПЕРУ:

Груповий тур «Дорога Інків, ПЕРУ. Вінікунку-райдужні гори ».  

1 день. ЛІМА

Прибуття в Ліму в а / п Хорхе Чавес. Зустріч з російським супроводжуючим і трансфер в готель. Розміщення в готелі "Britania" 3 * чи тієї ж категорії. 

 

2 день. ЛІМА / Куско 

Сніданок-шведський стіл. О 9.00 зустріч з російським гідом в лобі готелю, Оглядова екскурсія по Лімі, огляд собору Сан-Франциско, Центральної Площі, Оливкового парку.  увечері,  відвідування парку знаменитих Лімської Фонтанів, які увійшли в книгу рекордів Гінеса. Додатково відвідування музею золота (відвідування одного з кращих музеїв Ліми-музей Золота, де зібрані безцінні скарби инкской і доінкськи епох і чудова колекція старовинної зброї з усього світу $ 40) .. Переїзд в аеропорт. Переліт в Куско. Зустріч і трансфер в готель 3 * "Sueño del Inca" або тієї ж категорії. Вільний час для акліматизації на висоті 3360 метрів над рівнем моря.

 

3 день. Куско

Сніданок. Оглядова автобусна екскурсія по Куско з російським гідом. Відвідування архітектурних комплексів: Kрепость Саксаіуаман, храм Кенко, фортеця Пука-Пукара і храм води Тамбомачай. Відвідування музею Коріканча (Храм Сонця). Відвідування кафедрального собору міста Куско 

Повернення в готель 3 * "Sueño del Inca" або тієї ж категорії. 

Вільний час для акліматизації на висоті 3360 метрів над рівнем моря. Підготовка до дороги інків. Збори. Ніч в готелі

  

4 день. Шматком / Дорога Інків (5 годинходьби) Cusco - Mollepata - Markokasa - Soraypampa.

Сніданок. О 4:30 ранку Зустріч в лобі готелю з вашим гідом англомовним. Уиезд з готелю в Куско - стародавньої столиці імперії інків і напрямок в Піскакучо. Звідси починається піший етап Вашої подорожі по Тропе Інків до легендарного загубленого міста древніх мешканців Перу - Мачу-Пікчу. Ви побачите мальовничі руїни Льяктапата, і після обіду продовження шляху в Уальябамба, де в наметовому таборі проведете першу незабутню ніч в горах. Харчування: сніданок, обід, вечеря.

 

5 день. Дорога Інків

Після сніданку, на світанку, починається підйом по стежці. Наша мета - подолати перевал Уарміуаньюска ( "Мертва жінка" в перекладі з мови індіанців кечуа). Найвища точка маршруту лежить на висоті 4 200 м, і Вам знадобиться зібрати воєдино всі Ваші сили і волю, щоб насолодитися відкриваються з висоти польоту андийских кондорів видами на піки і ущелини. Щоб перевалити через гори, ми скористаємося проходом Льюльючабамба, що дещо полегшить Ваш шлях. За перевалом починається спуск, і стежка виведе нас до другого наметового табору Пакаймайо. Тут проведемо ніч. Поки повора готують для нас вечерю, ми зможемо прогулятися по околицях стоянки, вибрати найбільш вдалі точки для фотографування і насолодитися спокоєм і умиротворення величних Анд.

 

6 день. Дорога Інків 

Сьогодні, з самого ранку, Ви продолжте Ваш трекінг. По дорозі помилуєтеся древніми руїнами Рункуракай, доторкнетеся до історії. Потім - знову підйом на перевал, але вже не настільки високий, "всього" 3 900 м. Тут, високо серед гір, лежать залишки кам'яних споруд інків, Сайякмарка, серед яких буде влаштований привал і обід. Відпочивши, по стежці ми вийдемо до містечка уїньяй-уайна. Тут розбитий табір, в якому буде проведена третя і остання ніч нашого дивного подорожі.

 

7 день. Дорога Інків - Мачу-Пікчу Пуебло.

Рано вранці, виходите на завершальний відрізок Стежки Інків, який виведе Вас прямо до Інтіпунку - Брами Сонця, якому Інки поклонялися, як верховному божеству і дітьми якого себе вважали. Звідси, з вершини, відкривається дивовижний панорамний вид на Мачу-Пікчу, одне з семи нових чудес світу. Увійдемо в древнє місто рано вранці, під керівництвом нашого гіда. прогуляємося по його кварталах, минаючи численні кам'яні сходи, заглянемо всередину будинків. У призначений час зустрінемося з нашим російськомовним гідом (залишивши речі в камері схову) і зробимо повну екскурсію по Мачу-Пікчу, Дізнавшись про всю його історію.

 

В кінці автобус спустить нас по звивистому серпантину на дно ущелини річки Урубамба, де на берегах примостився містечко Агуас-Кальєнтес. Тут пообідаємо. Звідси, вже на комфортабельному поїзді, ми доберемося до вечора в Куско. Затишний номер в готелі, приємний ресторан, в якому подають перуанський делікатес - смажених морських свинок "куї", і вид на підсвічений католицький собор ... 

Прибуття, зустріч і трансфер в готель 3 * «Sueño del Inca». 

8 день. Куско.

Сніданок. Вільний день для самостійного відвідування Куско і для відпочинку. (Можливо проджолженіе туру з російським гідом в Пуно 3 дні 2 ночі. Або Пуно -Колька -Арекіпа 5 днів 4 ночі, або Пуно Колька Арекіпа Назка Паракас Ліма 7 днів 6 ночей. Ціни запитувати)

 

9 день. Куско. Райдужні гори Вінікунку.

Вінікунка (Vinicunca) - так вони називаються мовою індіанців кечуа, що буквально означає "гори кольори веселки".

Кольорові шари цих гір сформувалися мільйони років тому з червоного пісковика, який під впливом кліматичних умов, підземних вод та домішок мінералів убрався в жовтий, зелений, білий і інші кольори.

Райдужні гори знаходяться в 100 кілометрах від Куско в провінції Кіспіканчіс (Quispicanchis) на висоті 5200 метрів над рівнем моря. Звідти відкривається чудовий вид на льодовик Аусангате - священну гору інків, де щороку збираються паломники для святкування Койюр Ріті (Qoyllur Rit'i).

Екскурсія на цілий день з сніданком і обідом шведський стіл. Починається екскурсія о 4 годині ранку і назад в Куско о 16 годині. Це екскурсія для витривалих.(Можливопідняття останні 300 метрів на конях).

Прибуття, в готель 3 * «Sueño del Inca». 

 

10 день. Куско Ліма.

Сніданок. Вільний час. Трансфер в аеропорт. Переліт до Ліми .

Трансфер в готель 4 *. 

 

11 день. Ліма.

Сніданок. Вільний час. Трансфер в аеропорт на міжнародний рейс.

 

Вартість туру:

- з готелями 3*турист класу   додаткова ніч в Лімі  $ 120 за номер,  TWB  $180    розміщення в тримісному номері   TWB - $ 3645

розміщення в двомісному номері   DWB - $ 3645                                    розміщення в одномісному номері SWB - $ 4030. 

Lima "Britania" 3 *, Cusco "Sueño del Inca" 3 *, або інші готелі тієї ж категорії

 

- з готелями 4 *,  додаткова ніч в Лімі  $145  за номер   TWB  $210

розміщення в тримісному номері   TWB - $ 3750                                    

розміщення в двомісному номері   DWB - $ 3750,                                   

розміщення в одномісному номері SWB - $ 4180

Lima "Hacienda" 4 *, Cusco "Dorado" 4 *, або інші готелі тієї ж категорії.  

 

Включає: 

  • Внутрішні авіаперельоти - Ліма / Куско / Ліма                                 

  • Проживання в готелях, згідно з програмою. Харчування за програмою. Дорога Інків повний пансіон. Всі трансфери і екскурсії по програмі з російськомовним гідом. Залізничний квиток Клас "Ecspedition" Агуас Кальентес / Куско. Вхідні квитки в усі музеї, згідно з програмою Офіційні англо / іспано-мовні гіди на дорозі інків і вінікунку.   

  • Авіаквитки Киів-Ліма-Киів   

Невключає:

  • Додаткові носії для особистих речей на дорозі інків $ 130.

  • Спальний мішок гусяче пір'я на дорозі інків $ 30

  • Cпіртне і прохолодні напої.

  • Витрати особистого характеру.

  • Палки для ходьби $ 10

  • Oплата перевантаження багажу в аеропорту.

  • Чайові.

bottom of page