top of page

Панамі та Коста-Ріка

Панама Сіті 3 ночі - Бока Чика 1 ніч - Бокете 1 ніч - Мануель Антоніо 3 ночі - Монтеверде - Ареналь 2 ночі - Поас - Сан-Хосе 1 ніч

12 днів / 11 ночей

Група Мінімум 8 осіб

SGL - 4777 дол.США

DBL - 3573 дол.США

TPL - 3259 дол.США

Ціни вказані за одну особу,залежно від обраного розміщення.

 

День 1 - Панама Сіті: Зустріч в аеропорту Токумен. Трансфер в готель Sheraton Grand Panama. Відпочинок після перельоту.

 

День 2 - Панама Сіті: Сніданок в готелі. 6 ти годинний сіті тур. Ви відвідаєте сучасну частину столиці, Каско Велья - історичний центр міста, який існує з 1600-х років, де збереглися будівлі Фердинанда де Лессепс та інших французьких архітекторів. Ніч в тому ж готелі.

 

День 3 - Панама Сіті: Сніданок в готелі, після чого Вас чекає тур з відвідуванням форту Сан Лоренцо. Це військове укріплення було побудовано в 16 столітті за наказом іспанського короля Філіпа II. Головною функціями форту були забезпечення безпеки і спостереження за гирлом річки Ріо Чагрес - центром трансатлантичної жвавої торгівлі і рабовласницькими судами.

Форт постійно піддавався набігам піратів, спраглих іспанського золота і мародерствувала в тутешніх місцях.

Далі вам належить прогулянка на човні по озеру Гатун з відвідуванням острова мавп.

Повернення в готель в Панамі Сіті.

 

День 4 - Бока Чика: Сніданок. Трансфер в аеропорт. Переліт на внутрішніх авіалініях в аеропорт Давид - столицю провінції Чиріки, яка межує  з півднем Коста-Ріки.

Прогулянка на катері по островах затоки Чирики в Тихому океані Панами. Ви зможете викупатися в прозорій воді Тихого океану, позасмагати на пляжах з білим піском островів Боланьос або Гамес і пообідати в стилі пікнік.

Після закінчення туру розміщення в готелі Bocas del Mar  або подібний по категорії.

 

День 5 - Давид: Сніданок в готелі. Переїзд в Бокете. Це невелике поселення, оточене гірськими хребтами, на висоті 1200 метрів над рівнем моря. Особлива магія відчувається тут у всьому - практично завжди над містом висить райдужна арка, коні вільно пасуться вздовж доріг, засіяних квітами, сонячне світло відбивається в струмках, річках і водоспадах, що протікають через каньйони. Місцеві жителі по праву називають цей район «Маленька Швейцарія». Це місце не тільки зовні нагадує казкові європейські пейзажі, але і відрізняється своєю розвиненою інфраструктурою і високим рівнем життя. Бокете - це «місто вічної весни». Середня річна температура варіюється від 16 до 23 градусів за Цельсієм. Тут існує всього два сезони - сухий (з грудня по березень) і сезон дощів (з квітня по листопад). Поєднання вологого клімату і вулканічного грунту дає місцевим фермерам великі можливості. Всі фрукти, ягоди та овочі ростуть тут цілий рік, що дозволяє регіону бути вельми самодостатнім. Сьогодні ви ознайомитеся з панамським кави! У вас буде можливість дізнатися, як відбувається процес утворення багатьма нами улюбленого напою.

Після закінчення туру розміщення в готелі в місті Давид.

 

День 6 - Мануель Антоніо: Сніданок в готелі. Трансфер до кордону з Коста-Рікою - Пасо Каноас. Переходження межі. Далі трансфер в Мануель Антоніо. По дорозі відвідання місця знахідки містичних кам'яних сфер, визнаних ЮНЕСКО надбанням людства.

Розміщення в готелі San Bada, в номері "standard".

 

День 7 - Мануель Антоніо: Сніданок в готелі. Тур в Національний парк Мануель Антоніо. Можливість спостерігати мавп двох видів, єнотів, лінивців, ігуан. А також позасмагати на білому піску Національного парку і скупатися в Тихому океані. Після туру повернення в готель San Bada.

 

День 8 - Мануель Антоніо: Сніданок в готелі. Проживання в готелі San Bada. Можливість відвідати пляж Бісанс або пляж Еспадійя.

 

День 9 - Ареналь: Сніданок в готелі. Трансфер в зону вулкана Ареналь. Розміщення в готелі Los Lagos в номері "superior". У другій половині дня можливість викупатися і розслабитися в термальних джерелах на території готелю.

 

День 10 - Ареналь: Сніданок. 7:30 - Тур в парк Arenal Mundo Aventura. (канопи тур, їзда верхи на конях до оглядового майданчику водоспад Піно Бланко, спуск до водоспаду Ла Фортуна, де можна викупатися в прозорій бадьорить воді з плаваючою поруч фореллю. Відвідування села індіанців Малек, де ви дізнаєтеся про їхню культуру і зможете придбати сувеніри, зроблені вручну. Після закінчення туру, повернення в готель Los Lagos.

 

День 11 - вулкан ПОАС -Сан-Хосе:Сніданок в готелі. Тур в Національний парк вулкан ПОАС. вулкан, діаметр кратера якого досягає 1,5 км, вважається одним з найбільших гейзерів в світі. Вулкан періодично викидає зі своїх надр стовпи пари і газу, проте, підйом до його кратера абсолютно безпечний для туристів. Поас оточує тропічний хмарний ліс: вікові дерева сусідять тут з прекрасними орхідеями і бромеліями. А рідко зустрічається Гуннера тут отримала свою назву «парасольку для бідняка », завдяки своїм величезним листям. Вид на головний кратер вулкана, картина розташованого в його центрі озера з його бірюзовою водою зроблять відвідини  цього парку незабутньою подією Вашої подорожі.

Далі відвідування парку водоспадів Ла Пас. (птахи, метелики, мавпи, сад колібрі, змії, котяче хижаки, жаби і 5 водоспадів. Обід. Трансфер в готель Studio Hotel в Сан-Хосе.

 

День 12 - Сніданок, трансфер в міжнародний аеропорт Хуан Сантамарія.

 

Програма туру включає:

 • 3 ночі в готелі в Панамі Сіті зі сніданками.

 • 1 ніч в готелі в Бока Чика зі сніданком.

 • 1 ніч в готелі в м Давид зі сніданком.

 • 3 ночі в готелі в Мануель Антоніо зі сніданками.

 • 2 ночі в готелі в зоні вулкана Ареналь зі сніданками.

 • 1 ніч в готелі в Сан-Хосе з сніданком.

 • Тури, описані в маршруті з російськомовними гідами.

 • Всі трансфери по маршруту.

 • Переліт Панама Сіті - Давид.* можуть бути доплати

 • Переліт Киів-Панама-Сан Хосе-Киів* можуть бути доплати

 

Програма туру не включає:

 • Харчування, яке не визначена в маршруті.

 • Чайові.

 • Аеропортові збори при вильоті з країни.

 • Медичне страхування

bottom of page