top of page

МЕКСИКА:

ТІЛЬКИ В ПЕРІОД З 15 січня по 25 березня

Місце, де мешкають сірі кити в Мексиці - це одне з найцікавіших місць для мандрівників, любителів тварин.

Сірі кити здійснюють найдовші сезонні міграції серед ссавців, пропливаючи 11000 км зі швидкістю 7-8 км на годину. Щороку до кінця грудня - початку січня від холодних берегів Аляски в теплі води лагун мексиканського узбережжя Нижньої Каліфорнії приходять зграї китів, там у них відбуваються шлюбні ігри. Температура води в цьому затоці близька до температури утроби самки кита. Ідеальні умови бухти дозволяють кітятам народжуватися максимально комфортно.

Через 3 тижні шлюбного сезону сірі кити починають повертатися назад на північ. Останніми затоки покидають вагітні самки з молодняком, які вирушають в дорогу лише в кінці березня - початку квітня.

Вчені відзначають виняткову пунктуальність китів: незважаючи на величезну відстань, яка відділяє місця їх звичного проживання від каліфорнійських берегів, вони приходять до них щороку в один і той же час. Тільки в цей час року ви можете насолоджуватися казковим видовищем, спостерігаючи, як ці гігантські ссавці піднімаються над поверхнею моря, викидають струмені води, здійснюють стрибки в море, дивуватися побаченим величезним плавникам і навіть торкатися до наближається до вашої човні доброзичливим китам, які дивляться вам в очі. Вони не проявляють агресії і туристи можуть наближатися до них на відстань витягнутої руки, щоб ближче познайомитися.

День 1. Мехіко - Ла-Пас

Приліт в Ла-Пас. Розміщення в готелі.

День 2. Ла-Пас

Човнова екскурсія: спостереження за сірими китами.

Величне видовище, заради якого в Ла-Пас з січня по квітень приїжджають десятки тисяч людей з багатьох країн світу. Щоосені тисячі сірих китів мігрують на південь з району Берингової затоки до Тихоокеанського узбережжя і Каліфорнійського півострова. Спостерігати за гігантськими китами, що пропливають під човном, - незабутнє враження на все життя!

Повернення в готель.

День 3. Ла-Пас

Човнова екскурсія до острова Еспіріту-Санто.

Це безлюдний острів, розташований біля міста Ла-Пас і острови Жака Кусто, в море Кортеса. Острів знаходиться під захистом ЮНЕСКО як біосферного заповідника. У заповіднику налічується більше 32 видів рептилій, 98 видів птахів і колонія морських левів, що складається з 350 особин.

На острові є прекрасний пляж Енсенада-Гранде, визнаний одним з кращих пляжів у всьому світі.

Повернення в готель.

День 4. Ла-Пас - Лос-Кабос

Сніданок в готелі і переїзд в Лос-Кабос.

Лос-Кабос - муніципалітет в Мексиці, входить до штату Південна Нижня Каліфорнія, тут зустрічаються хвилі Тихого океану і моря Кортеса.

Символ курорту - скеля в морі у формі арки, що відзначає собою найпівденнішу точку півострова Нижня Каліфорнія. Синє море, найчистіші пляжі і чудова природа ваблять туристів з усього світу в цей райський куточок.

Розміщення в готелі в Лос-Кабос.

День 5. Лос-Кабос

Відпочинок.

День 6. Лос-Кабос

Відпочинок.

День 7. Лос-Кабос - Мехіко

Трансфер в аеропорт. Виліт.

 

У програму туру входить:

  • Проживання в готелях 4 * по програмі;

  • Екскурсії по програмі;

  • Податки.

 

Додатково оплачується:

  • Авіаперельоти;

  • Послуги російськомовного супроводжуючого;

  • Додаткові екскурсії та особисті витрати;

  • Чайові носіям, покоївкам, шоферу і гідові;

  • Пізній check out (при необхідності).

 

Увага!

* Наявність медичної страховки - обов'язково!

* Готелі можуть бути змінені на готелі тієї ж категорії і режиму харчування.

* При бронюванні розміщення DBL + EXB або TRPL багато готелів Мексики надають ТІЛЬКИ 2 ліжка Queen size! У екскурсійній програмі рекомендуємо бронювати DBL + SNGL!

* Рекомендуємо використовувати зручну водонепроникну взуття та одяг, головний убір від сонця, сонцезахисний крем.

* Вам будуть необхідні теплі речі: утеплена куртка, головний убір, шарф, рукавички.

* Спостереження за сірими китами рекомендуємо поєднувати з туром «Подорож по Мідному Каньйону» і відпочинком на Тихоокеанському узбережжі.

* За бажанням можливо продовжити тур для відпочинку на узбережжі.

 

За інформацією з бронювання готелів звертайтеся до наших менеджерів.

bottom of page