top of page

✈️🌎Країни Латинської Америки відкриті для туризму!🌴

 🇧🇷Бразилія

Бразилія чекає туристів! З 2 жовтня уряд Бразилії більше не вимагає від іноземних мандрівників наявності медичної страховки. Бразилія і раніше дозволяє в'їзд іноземних туристів повітряним шляхом на термін перебування до 90 днів, обмеження залишаються для в'їзду іноземних туристів наземним (якщо тільки не транзитним) і морським шляхом до 23 жовтня. Вже з середини вересня бразильці і гості країни можуть насолоджуватися пляжами і барами.

🇨🇴Колумбія

Колумбія нарешті відкрила свої кордони для міжнародних мандрівників! Міжнародні рейси за чотирма основними напрямками-Богота, Картахена, Медельїн і Калі-поновилися 19 вересня. Іноземним гостям просто потрібно буде показати негативні результати ПЛР-тесту, зробленого протягом 96 годин після прибуття, і заповнити імміграційну форму CheckMig для в'їзду.

🇪🇨Еквадор

Країна відкрита і радо приймає гостей. У країні знову відкрилися багато готелів і ресторани. Еквадор відновив комерційні польоти в червні, і мандрівники можуть в'їхати в країну з негативним результатом на ПЛР-тест, взятого протягом 10 днів після прибуття. Ті, хто може надати такі результати і у кого немає ніяких симптомів захворювання, будуть звільнені від карантину і зможуть вільно пересуватися по всій країні. Виняток становлять Галапагоські острови. При в'їзді на острови всі (і еквадорці, і іноземні громадяни) повинні пред'являти негативний ПЛР-тест, взятий протягом 96 годин після прибуття, а також медичну страховку і форму медичної декларації. Мандрівники, які в'їжджають в Еквадор без негативних результатів тесту, можуть здати тест в аеропорту за свій рахунок.

🌴Панама

Панама відкрита для туризму. Панама нарешті відкрила кордони для іноземців. При в'їзді в країну мандрівники повинні будуть пред'явити негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 48 годин до їх прибуття. Якщо тест на COVID був зданий більш ніж за 48 годин до моменту прибуття, пасажир повинен пройти експрес-тест на COVID в аеропорту до проходження митниці (тест оплачується пасажиром 50 доларів). 

Всі театри, музеї, нічні клуби, дискотеки, галереї, казино, концерти, паради і карнавали поки залишаються закритими.

🌴Беліз

Беліз відкриває кордони для мандрівників з обмеженими рейсами United, American і Avianca. Сухопутні кордони поки залишаються закритими. Всі мандрівники повинні будуть представити негативний ПЛР - тест, зроблений протягом 72 годин, або пройти тест в аеропорту (50 доларів). Проживання можливе тільки в схвалених готелях золотого стандарту. Мандрівники не зможуть вільно пересуватися по всій країні на цьому початковому етапі і будуть обмежені "безпечними коридорами", які включають тільки певні готелі. Строго дотримуються соціальна дистанція і носіння масок. Перед в'їздом в країну необхідно завантажити мобільний додаток Belize Health, куди вводиться підтвердження готелів, результати тестів, місце розташування. При позитивному результаті тесту після прибуття мандрівник повинен пройти карантин протягом 14 днів в карантинному готелі за свій рахунок.

🇬🇹Гватемала

Гватемала відновила регулярні комерційні рейси 18 вересня, і всі відвідувачі повинні представити негативний ПЛР-тест після прибуття. Однак з 9 вечора до 4 ранку діє щоденний комендантську годину, і відкриті тільки окремі готелі та ресторани.

🇸🇻Ель Сальвадор

Країна знову відкрила свій міжнародний аеропорт 19 вересня, приблизно через місяць після відкриття магазинів і громадського транспорту, і тепер можна подорожувати по країні, але з негативними результатами на ПЛР-тест.

🇳🇮Нікарагуа

Нікарагуа ніколи офіційно не вводила ніяких обмежень на поїздки, але кордону і аеропорти були фактично закриті з тих пір, як авіакомпанії припинили польоти в країну. З першої тижні жовтня поновилися польоти кількох авіакомпаній, і бажаючі можуть відвідати Нікарагуа (але з негативним ПЛР-тестом, зробленим протягом 72 годин після прибуття).

 🇧🇴Болівія

Болівія відкрила свої кордони і відновила міжнародні рейси 1 вересня. Мандрівники, включаючи повертаються резидентів і громадян країни, будуть звільнені від карантину, якщо вони нададуть негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений протягом 7 днів після прибуття. Іноземні мандрівники повинні мати тест, схвалений відповідним болівійським консульством до прибуття. Особи без медичної довідки і негативного результату тесту будуть піддані карантину. Незважаючи на відновлення комерційних міжнародних рейсів, в Болівії діють суворі обмеження на пересування. "Динамічний карантин" діє до 31 жовтня. З понеділка по неділю з 12 години ночі до 5 години ранку діє комендантська година. Носіння масок обов'язково в громадських місцях.

🇨🇷 Коста-Ріка

З 1 листопада відкривається для всіх, які подорожують повітряним шляхом. Наземні кордону поки закриті. Просять страховку, яка покриває витрати на лікування Ковід 19 і два тижні проживання в разі необхідності карантину. Потрібно мати з собою негативний тест на Ковід і заповнений онлайн health pass.

У країні відкрилися ресторани, магазини і пляжі, хоча деякі з них мають обмежені години роботи і пропускну здатність. У закритих приміщеннях потрібно носіння масок. 

🇵🇪Перу

Пасажири, що прибувають до Перу, повинні мати при собі негативний результат ПЦР-тесту на COVID-19, який має бути зроблено не пізніше ніж за 72 годин до дати запланованої поїздки та подати електронно засвідчену заяву щодо відсутності симптомів COVID-19 на сайті міграційної служби Перу.

Аргентина і Чилі поки закриті для іноземних туристів.

Очікується відкриття кордонів ще кількох країн Латинської Америки з 31 жовтня 2020 року.

Рейси виконують авіакомпаніі: AirFrance,KLM,Lufthansa,BritishAirlines.

bottom of page